Strona główna

foto

Goździków 10

Nowoczesna architektura, rynek pierwotny

Zacisze w centrum miasta

APARTAMENTY GOŹDZIKÓW 10 BIELSKO-BIAŁA

To czym chcemy się z Państwem podzielić to PRZESTRZEŃ.

Modernistyczna architektura i  prosta bryła kryją w sobie naszą pasje tworzenia. Harmonia wnętrz tworzy atrakcyjną przestrzeń. W każdym z 7 naszych apartamentów rytm dnia wyznacza SŁOŃCE. O poranku w sypialniach, po południu i o zachodzie w ogrodach na balkonach, tarasach i w salonach. Słońce mamy na wyciągnięcie ręki. Każdy z apartamentów jest inny a przy ich projektowaniu zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA
w atrakcyjnej dzielnicy naszego miasta stworzyliśmy przyjazne miejsce do życia dla ludzi aktywnych. Dobrze skomunikowane, położone  u podnóża gór, w sąsiedztwie bielskich terenów rekreacyjnych, Szyndzielni, Błonii, Cygańskiego Las a przy tym w pobliżu centrum miasta i centrów handlowych.

Szukacie Państwo atrakcyjnego miejsca dla siebie?  Zapraszamy na Goździków10.
Chińskie przysłowie mówi: „Jeden obraz to  tysiąc słów a jedno uczucie to tysiąc obrazów”

Zapraszamy do obejrzenia naszej inwestycji, będzie okazja porozmawiać, obejrzeć obraz,  który stworzyliśmy i poczuć atmosferę miejsca.

Do Państwa dyspozycji w pierwszym etapie inwestycji przekazujemy 4 apartamenty.
Na parterze dwa lokale dwu lub trzy pokojowe, każdy o powierzchni 59m2 z obszernymi ogródkami.
Na pierwszym piętrze dwa lokale dwupoziomowe zlokalizowane na pierwszym piętrze czteropokojowe z możliwością dodatkowej łazienki na drugiej kondygnacji. Apartamenty posiadają balkony oraz widokowe tarasy na dachu pierwszej kondygnacji, powierzchnia 89m2 i 96m2.
Zauważamy rosnące wymagania naszych Klientów i  dlatego w cenie apartamentu oferujemy pomoc architekta wnętrz, który doradzi optymalną aranżację wnętrza.
Apartamenty oferujemy  w standardzie deweloperskim, jak również wykończone.
Szukamy wyjątkowych miejsce, tworzymy indywidualne projekty i podchodzimy do tego z pasją. Dlatego tworzymy niepowtarzalne realizacje o ciekawej architekturze, które dają radość ich mieszkańcom. Dbamy o jakość, bo zależy nam, żeby nasi Klienci czuli się w swoich mieszkaniach komfortowo. Stawiamy na niepowtarzalną przestrzeń i elastyczność w jej adaptacji, w oparciu o ciekawe lokalizacje.
Zrealizowana z powodzeniem inwestycja znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Jemiołowej 52 oraz Dębowe Tarasy ul. Głogowska 11

 

Największe atuty

inwestycji Goździków 10

zaciszezacisze blisko
centrum miasta

klasawysokiej klasy
materiały budowlane

mieszkania bezczynszowemieszkania
bezczynszowe

miejsca parkingowemiejsca
parkingowe

gozdzikow

Nasze inwestycje